O NAS

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Istniejemy na rynku już od 20 lat.

Naszym priorytetem jest Twoja nauka i technika jazdy, a przede wszystkim zadowolenie z pozytywnie zdanego państwowego egzaminu na prawo jazdy, do którego przygotujemy Cię rzetelnie i fachowo.

Prawo jazdy = Joker 

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Joker Wyrzysk  

 

  • Istniejemy na rynku już od 20 lat.

 

  • Wiedząc, jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjazny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Na wykładach z teorii, które odbywają się w pełni wyposażonej sali wykładowej, zawsze panuje miła atmosfera, a każdy kursant zaopatrzony zostaje w materiały dydaktyczne.

 

  • Posiadamy duży utwardzony plac manewrowy zlokalizowany w Wyrzysku. Na kursie praktycznym zapewniamy moc wyrozumiałości. Zapewniamy solidny trening na trasach WORD, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Znakomitej większości naszych Kursantów udało się go zdać już za pierwszym razem, co jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności usług Ośrodka JOKER.

 

  • W przeciwieństwie do wielu lokalnych szkół jazdy, oferujemy Państwu pełen zakres kategorii: A1, A, A2, B, BE, C, CE.

 

  • Oferujemy szkolenie uzupełniające przeznaczone dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu państwowego na prawo jazdy lub mają problemy z jego zdaniem.

 

  • Oferujemy szkolenie dla osób, które posiadają prawo jazdy i chcą uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną lub udoskonalić umiejętności praktyczne.

 

  • Zapewniamy również naukę w trybie szkolenia indywidualnego.

 

  • Posiadamy duże i nowoczesne zaplecze pojazdów, aby zapewnić Państwu ciągłość kursu nawet w trakcie awarii któregoś z aut.

 

  • Cały czas nasz Ośrodek się rozwija. Jesteśmy elastyczni, wprowadzamy też nowe rozwiązania, tak aby zadowolić klientów. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie procesu szkolenia.

 

Oprócz argumentów czysto edukacyjnych – u nas zaoszczędzisz pieniądze! Nie pobieramy opłat za egzaminy wewnętrzne, zajęcia z pierwszej pomocy, materiały do nauki, obowiązkowe jazdy doszkalające. Płacisz tylko za kurs. Nie oszczędzamy paliwa oraz aut.

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Joker”

Naszym celem jest przygotowanie przyszłych kierowców do bezpiecznego poruszania się po drogach całego kraju i dużych miast.

Kontakt:

tel. +48 578 094 494

tel. +48 533 337 953

e-mail: biuro@joker-prawojazdy.pl 

Adres:

Siedziba biura:

ul. Bydgoska 32

89-300 Wyrzysk

© 2022r. joker-prawojazdy.pl

k-projekty.pl - Strony internetowe Piła